Fotografia ślubna

Chcemy chronić przed zapomnieniem niepowtarzalne chwile Waszego życia, dlatego tworzymy zdjęcia z każdej części tego wyjątkowego dnia, począwszy od przygotowań, poprzez ceremonię i zabawę, aż do sesji w plenerze.
Plener
Sesje w plenerze to wyjątkowo kreatywne zadanie, w którym Para Młoda również może mieć swój udział. Powiedźcie nam, jakie są Wasze marzenia, pomysły i jaką kreację chcielibyście stworzyć. Może jest jakiś element, detal lub symbol, który łączy tylko Was? Zróbmy go tematem przewodnim sesji plenerowej, by w efekcie stworzyć kolaż, który będzie inny niż wszystkie.
Przygotowania
Zaproście nas na wyjątkowo osobisty czas przygotowań do ślubu. Obiecujemy, że będziemy niemalże niezauważalni. Wyłapiemy wszystkie Wasze emocje, pokażemy radość, ekscytację, zniecierpliwienie. Uwiecznimy również nastroje waszej rodziny i przyjaciół, którzy z oddaniem pomagają Wam w ostatnich momentach narzeczeństwa.
Ceremonia
Wyjątkowy moment ceremonii zawarcia związku małżeńskiego wymaga wyjątkowej oprawy. W tym momencie dobry fotograf musi być dyskretnym obserwatorem, by tylko uwieczniać niepowtarzalne momenty i wyłapywać ulotne chwile, a nie rozpraszać. Pragniemy uchwycić wzruszenie, radość i blask w oczach, by po prostu zatrzymać ten czas, który już się nigdy w takiej samej formie nie powtórzy…
Zabawa
Fotografowanie wesela to zupełnie inny odcień fotografii. Podczas swobodnej zabawy widać więcej. Możemy uwiecznić nie tylko piękny i wzruszający pierwszy taniec, ale również Waszą relację, którą podczas wesela obserwujemy w pełnej krasie. Lecz nie tylko Wy będziecie bohaterami tych fotografii. Nie zapomnimy również o Waszej rodzinie i innych gościach. Uwiecznimy także takie detale, jak wystrój sali, wyjątkowo udekorowane stoły czy elementy zabaw weselnych.
Fotografia ślubna wymaga od nas wyjątkowego wyczucia, które wzrasta wraz ze zdobywanym doświadczeniem zawodowym. Zdjęcie tworzy się zupełnie inaczej niż film. Tutaj najczęściej istotny jest niewielki ułamek sekundy oraz odpowiednio uchwycone światło. Spontaniczne zdjęcia i pozowana ślubna sesja plenerowa, choć są od siebie różne, to powinny tworzyć wspólną całość, pokazującą piękna relację, która łączy dwoje zakochanych w sobie osób.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zdjęciami, które mieliśmy przyjemność wykonywać dla innych par. Może w nich znajdziecie inspirację lub cząstkę siebie?

 

Fotografia ślubna oferta

1. PAKIET BRĄZOWY – cena 1499 zł

– Przygotowania
– Zdjęcia w Kościele lub USC
– Pierwszy taniec
– Sesja foto w dniu ślubu
– Fotoksiążka – 40 stron (format A4, 30×30cm lub 20×20cm) oraz – 100
– 100 zdjęć na pendrivie eleganckim etui.
– Przygotowanie gotowego materiału do 30 dni roboczych !

2. PAKIET SREBRNY – cena 2499 zł

– Przygotowania
– Zdjęcie w Kościele lub w USC
– Fotoreportaż z wesela do godziny 1:00
– Sesja foto w dniu ślubu
– Fotoksiążka – 40 stron (format A4, 30×30cm lub 20×20cm)
– 125 zdjęć na pendrivie w eleganckim etui.
– Przygotowanie gotowego materiału do 30 dni roboczych !

3. PAKIET ZŁOTY – cena 3199 zł

– Przygotowania
– Zdjęcie w Kościele lub w USC
– Fotoreportaż z wesela do godziny 1:00
– Sesja foto w dniu ślubu
– Sesja foto w innym terminie w plenerze lub w studiu
– Fotoksiążka – 40 stron (format A4, 30×30cm lub 20×20cm)
– 150 zdjęć na pendrivie w eleganckim etui.
– Przygotowanie gotowego materiału do 30 dni roboczych !

Masz pytania lub sugestie? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 698 622 683 lub skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce kontakt.